Elite Book 14 Satışa Sunuldu

Hometech’in yeni dizüstü bilgisayarı Elite Book 14, karne hediyesi için vazgeçilmez bir seçenek olarak tüm öğrencilerin beğenisine sunuluyor. Yoğun bir okul dönemi sonrası aileniz ve arkadaşlarınızla yazın keyfini çıkarırken, günlük bilgisayar ihtiyaçlarınıza yanıt verecek şekilde tasarlanan Elite Book 14 tatilinizde size eşlik edecek.

Rose Gold ve Silver seçenekleriyle sunulan Elite Book 14, oldukça şık ve zarif olmasının yanı sıra aklınıza gelebilecek tüm işlemlerinizde sizlere yardımcı olacak. Elite Book 14 ile internette rahatlıkla gezinebilir, uygulama mağazasındaki oyunları zorlanmadan oynayabilir, HD filmler izleyebilirsiniz.

İnce ve metal kasa tasarımıyla dikkat çeken Elite Book 14, mSATA (M2) SSD Desteği sayesinde aktarım hızı ve hafıza kapasitesi ile en iyi performansı sunarken, 4 GB RAM ile sınıfına göre diğer dizüstü bilgisayarlara farkını ortaya koyuyor.

Elite Book 14, bir yıllık Office 365 bireysel paketi hediyesini içinde barındırıyor. Yüklü ofis uygulamaları ile tüm işlerinizi kolaylıkla halledebilecek, kolay taşınabilir özelliğiyle her yere rahatlıkla götürebileceksiniz.

Ürünü detaylı incelemek için: http://www.hometech.com.tr/urun/elite-book-14-rose-gold/ozellik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.