HT 1200 SE Uydu Alıcısı Yazılım Güncelleme

HT_1200SE

HT 1200 SE Uydu Alıcısı Youtube Sorununu Ortadan Kaldıran Yazılım

Yazılım Dosyaları:

HT 1200 SE

Yazılım Kurulumu:

* Kuruluma başlamadan önce lütfen kanal listesi yedeğini alınız, aksi taktirde kanal listeniz silinebilir.

 • Youtube Yazılım 06.02.2015.bin” yazılım dosyasını indiriniz.
 • USB diske yükleyiniz.
 • USB diskinizi uydu cihazınıza takınız, ardından kumanda üzerinden “Menü” tuşuna basınız ve “Ayarlar” bölümüne geliniz.
 • Kumanda üzerinden “OK” tuşuna basarak güncelleme kısmına gelip, USB diskinizden güncelleme seçiniz. Bu kısımda “Mavi” tuşa basarak kanal listenizi yedek alabilirsiniz.
 • Açılan sayfada tekrar kumanda üzerinden “OK” tuşuna basarak “yukarı ve aşağı” tuşları ile “Youtube Yazılım 06.02.2015.bin” yazılım dosyası üzerine geliniz ve “OK” tuşuna basınız.
 • Yazılım yüklemeye başlayacaktır İlerleme %100 olunca cihaz otomatik olarak kapanarak tekrar açılacaktır.

 

Video Anlatım:

397 Replies to “HT 1200 SE Uydu Alıcısı Yazılım Güncelleme”

  1. Merhaba Ahmet Bey,
   CCCAM bilgileri yazılım dolayısıyla silinmiş olabilir. Tekrar yükleme yaparsan düzelecektir.
   İyi seyirler.

  1. Merhaba Sefa Bey,
   CCCAM bilgileri yazılım dolayısıyla silinmiş olabilir. Tekrar yükleme yaparsan düzelecektir.
   İyi seyirler.

 1. sayın yetkili cccam paket seçiyor viaccess seca paketlerini acıyor nds, nagravision vb. açmıyor. lütfen bununla ilgili çözüm bulunmasını istiyorum.

 2. 05.02.2015 tarihinde ht1200 uydudan aldım youtube videoları çalışmıyor diyer dailymotion video aramada cihaz kendini kapatıyordu servisinizin telefonlarını aradım fakat bakan olmadı tekrar aramalarımda telefon meşguldü çağrılarıma daha sonra dönende olmadı bu cihazı video kayıt ve internet üzerinden video izlemek için almıştım durumu satıcı mağazaya anlattım ürünü iade aldılar.

  1. Merhaba Vural Bey,
   HT 1200 SE Uydu Alıcısı modelimizde yaşanan “Youtube” sorununu giderecek yeni yazılım yayınladık. Yukarıda yer alan yazılımı uydu cihazına yükleyen müşterilerimiz artık Youtube gibi video sitelerinde sorun yaşamıyor.
   İyi günler.

 3. MERHABA
  youtube güncellemesi yaparken dalgınlıkla yedek almadım iptv kanallarım silinmiş yardımcı olurmusunuz tşk ler.

 4. merhaba bende ht 1200 se cihazı aldım wifi den bağlanıyor bağlı gözüküyor ama media player kısmına girdiğimde ağ bölümünde you tube dahil olmak üzere hiçbir bölüm çalışmıyor mesajı yakalamak başarısız hatası veriyor yeni yazılımı yukledım sorunum cozulmedı ne problem olabılır wifi ayraları mı acaba varsa ayarlar nelerdir

  1. Merhaba Gizem Hanım,
   Mesajı yakalamak ile ilgili hata alıyorsanız Wi-Fi bağlantısı yapılmamış demektir. Wi-Fi bağlantısını tekrar yapmayı denerseniz sorun çözülecektir.
   İyi günler.

 5. Geçen hafta aldığım Hometec 1200 SE cihazım için vermiş olduğunuz 06.02.2015 tarihli youtube güncelleme dosyasını cihaza yüklemem mümkün olmadı.Herşeyi tam yapmama ve bu konularda çok deneyimli olmama rağmen “Mesaj:Dosya sistemi desteklenmiyor” uyarısı alıyorum.Çözümüne yardımcı olursanız memnun olurum.Teşekkürler..

 6. slm sayın yetkılı 2 gün önce ürününüz olan hometech ht 1200se aldım gayet güzel çalişiyordu ama bu akşam iptv izlerken wifi bağlantısı koptu tekrar denedım ama bağlanmadı ağları buluyor bağlanmıyor 2 günde bı cıhaz bu kadar kolay sorun mu verır ACELE DÖNÜŞ YAPMANIZI İSTİYORUM SAYGILARIMLA …

  1. Merhaba Sedat Bey,
   Cihazınızı fabrika ayarlarına getirerek tekrar deneyiniz. Wi-Fi bağlantınızı yapılandırma esnasında şifrenizi yazarken “büyük/küçük harf” olduğuna dikkat ediniz ve otomatik bağlan kutucuğunu aktif hale getirin ya da USB girişini değiştiriniz.
   İyi günler.

 7. Merhaba ht 1200 se uydu alıcımı yeni aldım .kanallara numara veremiyorum ve Kanalları kaydedemiyorum istedigım kanalı mesela star tv ye 1 numarada Olmasını istiyorum olmuyor kanal tasıma ve numaralandırma işlemiyor.yardımlarınızı bekliyorum.favorı grubu oluşmuyor.ip tv de tüm Kanalları sılmek ısıtıyorum tek tekim sılmem gerekiyor.

  1. Merhaba Murat Bey,
   Menü Ayarlar > Kanal Güncelleme Sistemi’ni kapalı konuma getiriniz.Kanal güncelleme seçeneği aktif olduğu için “Kanal Ayarları” bölümünde işlem yapmaya izin vermez. Daha sonra “Menü > Kanal Ayarları > Kanal Yönetici” kısmına geliniz ve yer değiştirmek istediğiniz kanal üzerine gelerek “OK” tuşu ile işaretleyiniz. Taşımak istediğiniz satıra gelerek “Sarı” tuşa basınız. Eğer çoklu taşımak isterseniz “OK” tuşu ile birden fazla kanal işaretleyin ve taşımak istediğiniz satır üzerine gelerek “Sarı” tuşa basınız. Favori kanal ayarlamak için “Menü > Kanal Ayarları > Favori Liste” bölümüne geliniz favoriye eklemek istediğiniz kanalları “OK” tuşuna basarak işaretleyiniz ve “Mavi” tuşa basınız. İstediğiniz favoriyi ekleyerek “Exit” tuşuna basınız. IP TV’de ise kanallar tek tek silinebilir, çoklu silme yoktur.
   İyi günler.

 8. merhabalar 1200 se model cihazınız hiçbir muadil yazılımı yok ayrıca ccccam sıkıntısı var hatta burda herkesin ortak sorynu.cihaz cccam da kart seçiyor mesala nagravisyon viacess vb hatta irdeto2 kartlarla gelen cccamları okumuyor.bu acil bir çözüm bulunması lazım lakin herkes bu cihazdan vaz geçip başka cihazlara talip olacağız.Birde cihazda birçok paylaşım protkolo mevcut bu durumda şirket müşterilerine ücretsiz 1 yıl share(paylaşım)yapabilir.Bu konuda bir çok firma müşterilerine destek veriyor.bu durumda firma ister istemez kaznıyor.saygılar…

  1. Merhaba Remzi Bey,
   CCCAM sorunu için çalışmalarımız başlamış durumda. En kısa süre içerisinde müşterilerimize sunacağız.

 9. slm.1200 se cihazım usb den hazırladığım ip listesini görmüyor birde yazılımdan gelen ip listesindeki kanallar kesik kesik geliyor usb bellek ilede liste atılamıyor elle girmek te sıkıntılı oluyor

 10. ht 1200 uydu cihazı aldım tv den izlediğim bir programı kayıt nasıl yapacağım 8 gb usb yi taktıktan sonra kumanda üzerindeki kırmızı kayıt butonuna basmama rağmen bölüm uygunluğu kontrol edliyor tekrar deneyiniz uyarısı alıyorum detaylı cevaplarsanız sevinirim. iyi çalışmalar

  1. Merhaba Erhan Bey,
   USB diskiniz içerisinde bulunan dosyalarınızı yedekledikten sonra biçimlendirip, yapacağınız işlemi tekrar uygulayınız.

 11. 1200 se modeli ile Tv izlerken her 10 15 dakikada bir ekranda wifi aygıtı çıkartıldı hemen akabinde wifi aygıtı bağlandı diye mesaj geliyor… Bu çok sinir bozucu birşey bunu gidermenin yolu nedir ????

  1. Merhaba Hasan Bey,
   Öncelikle bağlı olduğunuz ev ağını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer sorun ev ağında değil ise USB Wi-Fi cihazınızda problem olabilir. Eğer USB Wi-Fi cihazınız “Hometech” ise ürünü teknik servisimize gönderebilirsiniz. Bunun dışında sorunu yaşamamak için sadece kullanacağınız zaman USB Wi-Fi adaptörünüzü takmanız yeterli olabilir.

 12. Uydudan kanal izlerken sık sık kanal sesi kesik kesik oluyor. Kanal değiştirip tekrar aynı kanala dönünde sıkıntı gidiyor. Sorunun kaynağı nedir?

  1. Merhaba,
   Cihazınızı fabrika ayarlarına getirerek tekrar deneyiniz. Sorun devam ediyorsa cihazınızı teknik servisimize gönderebilirsiniz.

 13. merhaba ben de uydu ht 1200 aldım buna wi-fi baglantısı olarak maus kiti bağlamamı wifi özelliği olduğunu söylediler ama ben yapamadım wifi ağ adını görmüyor ağ adı yok diye uyarı veriyor ben köy gibi yerdeyim yardımcı olabilirmisiniz …lütfen

  1. Merhaba Mustafa Bey,
   İnternetinizde herhangi bir problem yok ise aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;
   Wi-Fi takıldığında “Menü > Ayarlar > Ağ ayarları > Bağlantı Türü > Wi-Fi Ağı Yapılandırma” kısmından Wi-Fi şifresi giriniz.
   Sorununuz hala devam ediyor ise internet sağlayıcı firma ile bağlantıya geçebilirsiniz.

 14. merhaba ben bu cihazdan aldım ama bi türlü memnun kalmadım cccam ayarlarına giriyorum kapalı gösteriyor hatalı baglantı diyo yeni yazılım yükledim bu sefer youtube acıldı ama cccam ekliyorum ama acılmıyor acil yardım lütfen ..

 15. hometech11200SE aldım aldığım gündenberi internete bağlanamıyorum. Bağlandı görünüyor fakat media bölümünde Ip veye ağ a girdiğimde hata veriyor.yardım lütfen.

  1. Merhaba Orhan Bey,
   Cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürerek tekrar deneyiniz. Eğer sorun devam ediyorsa Wi-Fi bağlantınızı kontrol ediniz.

 16. kaç kere detaylı mail attım bu cihazdaki cccam ile ilgili sorun var diye hiç bir düzeltme yapılmadı. nezaman yapılır acaba?

  1. Merhaba Ahmet Bey,
   En kısa sürede CCCAM sorununun çözümü gelecektir, çalışmalar başlamıştır.
   İyi günler

 17. Şubat ayı içersinde homotech ht1200se model uydu cihazını a101den aldım yeni güncelleme yükledim youtube ilk zaman güzel çalıştı sonra sürekli xmlparser eror hatası vermeye başladı cıhaz çok güzel hızlı yardımcı olursanız sevinirim

  1. Merhaba Eşref Bey,
   Cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürüp “Youtube” için gerekli olan yazılımı tekrar yükleyin. Sorun devam ediyorsa tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 18. mwerhaba dediğiniz gibi yazılımı yükledim cihaz düzeldi yalnız bissleri nerede bulabilirim daha önce veriliyordu şimdi sadece tarifi veriliyor

  1. Eşref Bey,
   İstediğiniz kanal için önce kanal adını yazıp daha sonra; “Biss Key” yazıp internette aratırsanız güncel keylere ulaşabilirsiniz.
   İyi seyirler..

 19. sayın yönetici güzel bir cihaz geliştirdiğiniz için teşekkür ederim.
  Motorlu cihazlar için hazır kanal listesi yapılabilirmi
  teşekkür ederim.

  1. Merhaba Ahmet Bey,
   Motorlu çanaklar için hazır kanal listesi yapılabilir, ancak biz bu uygulamayı gerçekleştirmiyoruz.

 20. selamlar bende 1200 se modeli var bulsatcom paketini açmıyor birde bu cihazın muadili olan yazılımlar var mı

 21. 12.03.2015 tarihinde ht1200 modeli uydudan aldım cihazda sorun yok Youtube Yazılım 06.02.2015.bin” yazılım dosyasını cihaza yükledim sorunsuz çalışıyor benim yapmam gereken tavsiye ettiğiniz yazılım ayar vb durum varmı teşekürler.

 22. hocam 1.Youtube Yazılım 06.02.2015.bin indirdim usb belleğe attım usb den güncelleştirmeyi başlatırken 1.Youtube Yazılım 06.02.2015.bin seçtim uygun dosya yok dedi ne yapmalıyım teşekkürler

  1. Merhaba Doğukan Bey,
   Flash belleğinizi biçimlendirin ve ardından dosyaları tekrar içerisine atın. Daha sonra tekrar güncelleme işlemini gerçekleştirin.

  1. Merhaba Sedat Bey,
   CCCAM sorununu ortadan kaldırma adına yaptığımız çalışmalar devam etmektedir. Kısa süre içerisinde siz değerli müşterilerimiz ile paylaşacağız.

 23. merhabalar bu yazılım yenimi 16 .03 2015 ama 06.05 .2015 yazılımı diyor bu yazılım ı atmaya gerek varmı cccam için değildir sanırım

  1. Merhaba Kadir Bey,

   Yazılım güncel değildir bir önceki “Youtube” güncellemesidir.

  1. Merhaba Sedat Bey,

   Yazılım güncel değildir bir önceki “Youtube” güncellemesidir.

 24. https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV sitenize 16.03.2015 tarihinde eklediğiniz 1200 SE 06.02.2015 FLASH YAZILIM.bin isimli dosyayı usb ile alıcıma yüklemek istedim fakat uygun dosya yok uyarısı vererek yazılım yüklenmiyor..cihazım 1200 se modeli..daha önce aynı sitede paylaştığınız youtube yazılımını sorunsuz yüklemiştim..bu son yazılım neden yüklenmiyor ??? ayrıca bu yazılımın bir önceki ile farkı nedir ?

  1. Merhaba Hasan Bey,

   Yazılım güncel değildir bir önceki “Youtube” güncellemesidir.

 25. Sitenizde ht 1200se 06.02.2015 eprom yazılımı bin diye bir yazılım var güncelmi ve ne yazılımı olduğunu yazarsanız sevinirim

  1. Merhaba Eşref Bey,
   “Eprom” yazılımı sistem çöktüğü anda taşınabilir veri depolama aygıtınızdan yükleme yapabilmek için geçerlidir. Daha çok teknik servis çalışanları için eklenmiştir, kullanıcılar için geçerli değildir.
   İyi günler..

  1. Merhaba Mehmet Bey,
   “Eprom” yazılımı sistem çöktüğü anda taşınabilir veri depolama aygıtınızdan yükleme yapabilmek için geçerlidir. Daha çok teknik servis çalışanları için eklenmiştir, kullanıcılar için geçerli değildir.
   İyi günler..

 26. Merhaba, ben bu güncellemeden memnun değilim, video kayıt ile ilgili sorun yaşıyorum, daha önceki versiyonda kaydettiğim videolaro pc üzerinden çevirip oynatabiliyordum ancak bu versiyonda sorun yaşıyorum, daha önceki versiyonu mail adresime gönderirseniz sevinirim , iyi günler.

  1. Merhaba Emrah Bey,
   Cihazınızı fabrika ayarına geri döndürürseniz eski versiyonu kullanmış olacaksınız.
   İyi günler..

 27. İyi akşamlar ben idman tv ve as tv için uydu alıcıma bies key ekleyemiyorum model ht1200se
  Ekliyorum fakat şifreyi çözmüyor.

  1. Merhabalar,
   İnternet üzerinden farklı “Key” bulup işlemi tekrarlayınız. Sorun hala devam ediyorsa bize tekrar ulaşabilirsiniz.
   İyi günler..

 28. 1200 se modelini aldım.49,90tl de wi fi adaptör aldım.ancak ip tv de düzgün çalışmıyor.Cccam hiç çalışmıyor.ne yapmam gerekiyor.bilgilendirirseniz sevinirim.saygılar.

  1. Merhabalar,
   Aşağıdaki linkten sisteminizi güncelleyebilirsiniz, ancak şuan geçici olarak CCCAM sorunu devam etmektedir. Yeni güncelleme üzerinde çalışmalar yapılıyor, en kısa sürede CCCAM sorunu düzeltilecek.

   https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV

   İyi günler..

 29. Sayın blog yöneticileri 3 gündür istek ve şikayetlerimle ilgili yazdığım 6 ad.yazıyı blogdan kaldırdınız siz ne kadar yazılarımı kaldırırsanız kaldırın yazılarım mutlaka bazı kişiler tarafından okunuyordur.En son yazılarımın kaldırılması üzerine “http://destek.hometech.com.tr/”adresine şikayetimi ilettiğimde verilen cevabı aynen aktarıyorum”Merhaba

  Şikayetiniz ar-ge birimine aktarılacak sorununuzla ilgili yazılım çalışması yapılacaktır.

  İyi günler…

  Saygılarımızla;
  Hometech Müşteri Hizmetleri” Bu cihazı alalı 2 aydan fazla oldu o gün bugündür özellikle IP tv olmak üzere Cccam sorununu benim gibi onlarca arkadaş bu blogda dile getirmesine rağmen hala çözülememiş olması büyük bir sorun ve sorumsuzluk değilmi?Ben bu sıkıntıları dile getirdiğimde neden yazılarım siliniyor yanlış birşeymi yazıyorum.Uzay bilimlerindemi çalışıyorsunuz ki küçük bir Cccam sorununu AR GE biriminiz çözemiyor.Tamam çözemiyorsunuz ,o zaman neden cihazın teknik özelliklerinde Cccam özelliği olduğunu yazıyorsunuz ?Türkçe’de bunun adına Müşteriyi ve tüketiciyi aldatmak denir .Aylardır küçük bir sorunu halledemeyen bir şirketde her zaman eleştiriyi hakediyor demektir.Umarım son yazım gibi bunuda en kısa sürede silmezsiniz siz sildikçe ben ağırlarını yazmaya devam edeceğim…

  1. Merhaba Ziyattin Bey,
   CCCAM hakkında yazılan cevapları okuduğunuz taktirde yapılan çalışmaların devam ettiğini görmüş olacaksınız. Sürekli yazdığınız mesajlar “SPAM” mesajı olarak dikkate alınarak otomatik bir şekilde silinmektedir.
   Konu hakkında en kısa sürede güncelleme yayınlanacaktır.

  1. Merhaba Sedat Bey,
   Ürününüzü onarım için anlaşmalı olduğumuz “MNG Kargo” aracılığı ile yanında “Faturası” ve “arızayı belirten yazılı metin” ile birlikte, aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

   Aral
   Adres: Evren mah, Bahar cad, no:7 Güneşli/İstanbul
   Tel: 0212 602 27 25

 30. iyi akşamlar ben 1200se modeli uydu alıcıyı 12 martta a101 den aldım fakat televizyonum tüplü modelolduğu için çalıştıramadım,av çıkışı ile ne görüntü nede ses var başka bir tüplü tv de denedim ondada ses var görüntü yok bütün kanalları denedim,av out için kablo nasıl olacak av to component kablo kullandım ama sonuç yukarıdaki gibi,kablo şeması varmı yardımcı olursanız sevinirim

  1. Merhaba Burhan Bey,
   Standart olarak “Sarı” kablo video çıkışıdır ama kablo uyumsuz olduğu için diğer uçları kontrol etmeniz gerekir, “Kırmızı” ve “Beyaz” olan ses uçlarından görüntü almayı deneyebilirsiniz.

   Detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz;
   http://www.destek.hometech.com.tr

 31. Merhabalar sayın hometech calişanlari. HT 1200 SE ürününü tüplü televizyona bağlamak istiyorum. AV to 3 RCA kablosu aldım. RCA kısmını tv ye bağlıyorum av kısmını uydu cihanızıa bağlıyorum ama tv den görüntü alamıyorum? yardımcı olursanız sevinirim

  1. Merhaba Ufuk Bey,
   Aldığınız AV kablosu HT 1200 SE modeli ile uyumlu olmayabilir.
   Uyumluluk hakkında bizi arayabilir ya da sorunuzu internet adresimiz üzerinden bize bildirebilirsiniz.

   Aşağıdaki linkten destek alabilirsiniz;
   http://www.destek.hometech.com.tr

 32. merhaba cihazın üzerindeki ip tv kanalları seyredemiyorum çünkü sürekli kesik kesik. Ayrıca başka ip tv kanalları varmıdır hazır. Teşekkürler

 33. Hometech 1200 se uydu alıcım var.ağ ayarlarındaki network proxy ne işe yarıyor. Dailymotion çok fonksiyonel değil yazılımda yerine dlna sanırıyani uzaktan dosyalarımızı aktarabilmemiz mümkünmü iyi çalışmalar

  1. Merhaba Şakir Bey,
   Http proxy kullanılmamaktadır. Uzaktan dosya aktarmak mümkün değildir.
   İyi günler..

 34. Merhaba,
  Dediğiniz gibi cihazı son sürümünü yükledim fakat İP TV de bulunan hazır kanalları izleyemiyorum hala görüntü kesik kesik gelmektedir seyretme olanağı sıfır. tekrar yardımlarınızı rica ederim.

  1. Merhaba Ali Bey,
   İlk olarak internet bağlantı hızını kontrol ediniz. Cihazda yüklü olan IP TV’ler Free IP TV’dir, donması mümkündür. Farklı IP yükleyerek deneyebilirsiniz.
   İyi günler..

 35. cccam sorunu hala düzeltilmedi 2 aydır oyalama taktiği devam ediyor ayıptır acil şekilde bir çare üretilsin milleti toplu halde mağdur ediyorsunuz birde bu usb den rom.bin şeklinde dosya nasıl yükleniyor ?

  1. Merhaba İsa Bey,
   Öncelikle CCCAM sorunu adına çalışmaların devam ettiğini belirtmek isteriz. USB aracılığı ile “rom” ve “bin” dosya formatlarında yükleme yapabilmek için aşağıda yer alan yükleme talimatlarına göz atınız;
   https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV

 36. Merhaba sayın yetkili
  Hometech 1200 marka bir uydu alıcısı aldım. Bu cihazı android telefon cihazimdaki uzaktan kumanda ile kontrol etmek istiyorum. Ancak ürün ismi listelenmiyor. Nasıl kullanıldığı konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  1. Merhaba Numan Bey,
   Android telefonunuzdan “Google Play”e giriş yapın ve “Sunplus STB Remote” uygulamasını indirin. Ardından kullanılacak cihazın ve Android telefonunuzun aynı ağ üzerinde olmasına dikkat edip işlemi tekrar deneyiniz.

 37. ht 1200 serisi uydu alıcım kanalların yarısı kendi kendine kayboldu.
  fabrika ayarlarına geri dön dediğimde hepsi gitti nası geri getirebilirim.

 38. merhaba ben 3 gün önce a101 den ht 1200 se uydu alıcısı aldım aldığımız gün sorunsuz çalıştı ikinci gün sabah çoğu kanalda sinyal yok yazdı sonra 3-4 saat geçtikten sonra düzeldi ve bugün yine aynı sorun oldu neden böyle oluyor ne yapabiliriz?

  1. Merhaba Hatice Hanım,
   Cihazınızı aşağıdaki linkten talimatlara uyarak güncelleyebilirsiniz;
   https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV

   Eğer sorununuz güncelleme işleminin ardından devam ediyor ise bize bildirebilirsiniz.
   İyi seyirler..

 39. merhaba. hometech ht-1200 SE cihazınızı aldım. bu cihazın AV çıkışına uygun bir kablo bulamadım. iki tana kablo denedim ama görüntü ve ses sağlayamadım. Bu cihaza uyumlu bir AV kablosu önerebilirmisiniz.

 40. İyi akşamlar arkadaşlar; bugün 101 marketten hotamech htm1200es aldım tv ye kurulumunu yaptım tv sinyal yok diyiyor uydu ır de 1900 yanıyor uydu kumandası açma kapama yapıyor başka hiçbir tüş işlem yapmıyor. Bu uyduyu kurmam için yardımcı olursanız sevinirim teşekkurler

  1. Merhaba Cevdet Bey,
   Kurulum için kullanma kılavuzunu dikkatli bir şekilde okuyunuz.
   Eğer sorunlarınız devam ediyor ise aşağıdaki numaradan destek alabilirsiniz;
   +90 212 630 80 20

 41. CAM SORUNU NE ZAMAN HAL OLACAK CAMIMIZ VAR İZLEYEMİYORUZ
  YARDIMCI OLUN LUTFEN 2 AY OLDU ALALI BİR İLERLEME YOK MU SAYIN YETKİLİ BU CALIŞMALARINIZ LA AYA ADAM YOLLAMAYA ÇALIŞIYORSANIZ ABD COKTAN YOLLADI SİZ CAMI HAL EDİN

  1. Merhaba Mehmet Bey,
   Bildiğiniz gibi bünyemizde yüzlerce ürün bulunmakta, HT 1200 SE modeli için CCCAM sorununun çözümü adına çalışmalar devam etmektedir.
   Sorunu düzeltecek güncelleme yayınlandığı vakit duyurusu yapılacaktır.

 42. sayın yetkili siz en azından düzelecek diye umit veriyorsunuz arkadaşlar yani müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar öyle bir sorun olduğundan haberdar olmadıklarını söylüyor ve cccam serverin cok bağlantıları stabil çalışıyor diye cevap veriyorlar benim anlamadığım sizinmi haberiniz yok bu olaydan siz derken kendimide koyuyorum yoksa arkadaşlarınmı bildiyi bizi bilmediyimiz bir şeymi var . ayrıca bu 1200se ye uyan başka bir yazılım varsa bilgi verebilirmisiniz cccam acan lütfen uyduyu 90 tl aldık 200 tl cama verdik lütfen yardım

  1. Mehmet Bey,
   CCCAM sorunu ile ilgilenen bölüm teknik servisimizdir, teknik servisimiz müşteri hizmetlerine durumu iletmemiş olabilir.
   Bir kez daha söylüyoruz güncelleme ile ilgili çalışmalar devam etmektedir, en kısa sürede sorunu çözecek güncelleme yayınlanacaktır.

   HT 1200 SE için son sürüm güncelleme aşağıdadır;
   https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV

 43. ama bende teknik servisle iletişim kurdum muşteri temsilcisi yönlediriyor ve sizin uğraşıyoruz demeniz bile yeter bir tarih verebilecekmisiniz

  1. Mehmet Bey,
   Şuan kesin olarak bir tarih veremeyiz ancak belirttiğimiz gibi en kısa sürede CCCAM sorununu çözecek güncelleme yayınlanacaktır.

 44. HT 1200 SE model uydu alıcısı için telefonla kumanda özelliği yapıldı mı yeni yazılımla. 1200 modelinde bu özelliğin olduğu belirtiliyordu, ancak 1200SE nin önceki yazılımında telefonla kumanda özelliği yoktu. yeni yazılımda var mı?
  Yeni yazılımın öncekinden farkı ne acaba?

  1. Merhaba Ramazan Bey,
   Uzaktan kontrol maalesef yoktur. Yeni yazılımın önceki yazılımdan farkı “Youtube” sorununun düzeltilmiş olması.

 45. Servise gonderdigim ht 1200 cihazim youtube guncellemesi yapilmis sekilde bana geri geldi fakat ip tv izleyemiyorum.aradim yazilim gelicek dediler.ccamde de sikintim devam ediyor.yardim bekliyorum.

 46. 1200 SE modeli cihazım daha düne kadar çalışıyordu.Cihazda sinyal yok mesajı çıktı .kapandı sonra LOAD yapmaya çalıştı.LOAD olamadı.sonra tekrar —– şeklinde kapandı bu böyle devam edip durdu.cihaz açılmıyor. cihaz artık atılmı oldu. Çözümünü nasıl yapacağız…

  1. Merhaba İsmail Bey,
   Onarımı için cihazınızı teknik servise göndermeniz gerekmektedir.

   Ürünle birlikte göndermeniz gereken evraklar;
   – Fatura

   Anlaşmalı kargo firmamız: MNG Kargo

   Adres: Evren mah, Bahar cad, no:7 Güneşli/İstanbul
   Tel: 0212 602 27 25

   Ürün bize ulaştıktan sonra sorununuzla ilgili olarak bilgilendirileceksiniz.

   İyi günler dileriz.

   Aral
   Adres: Evren mah, Bahar cad, no:7 Güneşli/İstanbul
   Tel: 0212 602 27 25

 47. webtvlist (film yüklerken Parantez Dahil Silin) ​​txt bu dosyayı ip tv yemi yükleyeceğiz.denedim olmuyor

  1. Merhaba Arda Bey,
   Kurulum ve güncelleme işlemlerinizde yaşadığınız sorunlar için aşağıdaki numara ile bağlantı kurup destek alabilirsiniz;
   +90 212 630 80 20

 48. sayın hometech yetkilileri hometech 1200 se aldım. açılmayan iptv kanallarını toplu olarak nasıl silebilirim.yardımcı olursanız sevinirim.diğer bir sorun wifi adaptörü için aradasırada wifi adaptörü çıkartıldı.birkaç saniye sonra tekrartakıldı diyor neden olabilir.saygılar.

  1. Merhabalar,
   IP TV kanallarını toplu olarak maalesef silemezsiniz.
   İnternet bağlantınızı kontrol ederek Wi-Fi bağlantınızı tekrar yapınız.

  1. Merhaba Serdar Bey,
   Uydu alıcısı tarafından herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Kurulum kısmında yanlış bir işlem yapmış olabilirsiniz.
   Uydunuzu sıfırlayıp tekrar kurulum yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz;
   https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV

 49. Abi kolay gelsin benim kumanda çok yakından alıyo uzaktan almıyor piyasada bulamadım nerden nasıl temin ederim

  1. Merhaba Mustafa Bey,
   Kumanda için aşağıdaki telefon numarasından firmamızla iletişime geçebilirsiniz:
   +90 212 630 80 20
   ARAL

 50. Sayın Homatech,
  HT1050 cihazımı size gönderdim tamir olup cihazımı gönderdiniz. Ama cihaz ısınıyor kumanda calışmaz oluyor, elektirik kesip yeniden açıyorum. Ne yapmam gerek? Yazılım yüklesem düzelir mi acaba?

 51. Wifi aygıtını görmüyor lütfen tekrar deneyiniz yazısı çıkıyor eski hale nasıl döneriz?

  1. Merhaba Şakir Bey,
   Cihazınızı ayarlar kısmından fabrika ayarlarına döndürerek sıfırlayabilirsiniz.

 52. Merhaba hometech 1200 se bulsatcom paketini açmiyor bununla ilgili irdeto 2 destekleyen bir yazılım gelecek mi

 53. 1200 SE fabrika ayarlarına dönmeme rağmen hala wifi alıcısını görmüyor. Usb wifinin bozulmuş olacağını düşünerek bilgisayarda kontrol ett ancak sağlam. Ancak usb wifiyi cihaza taktığımda ışığı cılız yanıyor. Keşke yeni yazılımı yüklemeseydim. Ne yapmam lazım

  1. Merhaba Şakir Bey,
   Oluşan hata hakkında detaylı bilgi almak ve cihazın sorununu çözümlemek için lütfen aşağıdaki numaradan teknik servisimiz ile iletişime geçiniz:
   +90 212 630 80 20
   HOMETECH

 54. İPTV YÜKLÜ KANALLARIMDA GÖRÜNTÜ VAR SES YOK 10.04.2015 YAZILIMI YÜKLEDİM YİNE AYNI.SORUNU NASIL ÇÖZEBİLİRİZ

  Channel name:Sinema HD
  URL:mms://yayin7.canliyayin.org/sinema
  Channel name:Sinema1 HD
  URL:mms://yayin7.canliyayin.org/sinema1
  Channel name:Sinema2 HD
  URL:mms://yayin7.canliyayin.org/sinema2
  Channel name:Sinema3 HD
  URL:mms://yayin7.canliyayin.org/sinema3
  Channel name:Sinema4 HD
  URL:mms://yayin7.canliyayin.org/sinema4
  Channel name:Sinema5 HD
  URL:mms://yayin7.canliyayin.org/sinema5
  Channel name:Sinema6 HD
  URL:mms://yayin7.canliyayin.org/sinema6

 55. ben yenı ht1200 aldım ama 3 tane kanal cıkıyor frekansa tıklıyorum hıc bır ıslem yapamıyorum lütfen detaylı olarak tum bılgılerı ve nasıl yapabilecegımı soylermısın ben bu uydu konusunda hıc bır bilgi sahibi deilim şimdiden tesekkur ederım

  1. Merhaba Doğan Bey,
   Kurulum gibi alanlarda destek almak için lütfen aşağıdaki telefon numaramızdan teknik servisimiz ile iletişime geçiniz:
   Telefon: +90 212 630 80 20

 56. sunplus stb remote uygulaması google playdan kaldırılmış alternatif başak bir program varmı teşekkürler

 57. Merhabalar 1200se modeli uydu cihazimin kumanda uzerindeki menu ve exit tuslari calismiyor. Diger tum tuslarin calismasina ragmen bu tuslara bastigimda uydudan herhangi bir tepki almiyorum. Yaklasik 3 aydir cihazi sorunsuz kullaniyorum ne yapmaliyim.

  1. Merhaba Murat Bey,
   Ürünü garanti belgesi ve fatura ile birlikte anlaşmalı kargo firmamız olan MNG Kargo ile tarafımıza gönderip ürün onarımını sağlayabilirsiniz.

   ARAL
   Adres: Evren Mahallesi Bahar Caddesi No : 7 Güneşli / İSTANBUL
   Telefon: +90 212 630 80 20

 58. bugün ht 1200 se modelini aldım versiyonda 2.06.2015 yazıyor ama sizin verdiginiz yazılım güncellemelrinde bu tarihin altında hangi güncelleştirmeyi yüklemem lazım lütfen yazarmısınız birde ıp tv de görüntü kesik kesik geliyor çözümü nedir ?

  1. Merhaba Halil Bey,
   Herhangi bir güncelleme yapmanıza gerek yoktur.
   IP TV sorunu araştırılmaktadır.
   İyi seyirler..

  1. Merhaba Ahmet Bey,
   İnternet bağlantınızla ilgili bir sorun oluşmuş olabilir.
   Lütfen internet bağlantınızı baştan açıp tekrar deneyiniz, eğer sorun devam ediyor ise bize aşağıdaki bağlantıdan bildirebilirsiniz:
   http://www.destek.hometech.com.tr

 59. mrb hocam homatec1200 uydu alıcıda kendi kanal listmi yapmak istiyorum fakat olmuyor onu nasıl yapacağım

  1. Merhaba Mehmet Bey,
   Favori seçeneğini kullanarak kendi kanal listenizi yapabilirsiniz.

 60. Kanala biss key nasıl giriliyor çözemedim. Diğer uydu alıcılarında kanalı seçince girebiliyorsun.

  1. Merhaba Nurettin Bey,
   Kumanda üzerinden menü içerisindeyken “8888” tuşlarsanız Biss Key menüsüne ulaşabileceksiniz.

 61. Selam hometech ht 1200 kullanıyorum 1200se degil fakat en güncel yazılımı atmama rağmen bulsatın keylerini elle girmeme rağmen açmiyor internet bağlantısi olmadan açan yazılım var mi

  1. Merhaba Ali Bey,
   Bullsat uydusu kanalları irdeto şifrelidir. Cihaz Biss Keyli şifreleri çözmektedir.

 62. kanal düzenleme için bir program varmı acaba yoksa uydu alıcısından mı yapacağız

 63. Merhaba..yeni bi kumanda temin etmemiz mümkün mü. ? Sanirim kizim çöpe atti 🙂

  1. Merhaba Göksen Bey,
   Lütfen firmamız ile iletişime geçip detaylı bilgi alınız.
   Hometech İletişim Bilgileri:
   Telefon: +90 212 630 80 20

 64. Bugun aldim cihazi ve memnun kaldim uygun fiyata kumandasi cok guzel cekiyor hd sd goruntusu guzel ccam olayina bakiyorum daha bulamadim onuda deneyince yazarim geri kalan tum ozellikler beni memnun etti.

 65. iyi günler,
  Hometech HT 1200SE cihazıma yazılım yükledikten sonra sürekli açılış ekranı geliyor ve tekrar kapanıyor. Kumandayı algılamıyor, ne yapmam gerekir?

  1. Merhaba Erdem Bey,
   Ürünü garanti belgesi ve faturası ile birlikte anlaşmalı kargo firmamız olan MNG Kargo ile tarafımıza gönderip ürün onarımını sağlayabilirsiniz.

   HOMETECH
   Adres: Evren Mahallesi Bahar Caddesi No : 7 Güneşli / İSTANBUL
   Telefon: +90 212 630 80 20

 66. son çıkan yazılımda cccamla ilgili düzelme olmamış bununla ilgili yeni bir gelişme olacakmı yoksa bu şekildemi kullanacağız bu cihazı.

 67. Merhaba bu aksam ustu A101 den 1200 SE aldım, kutu içerisiden wifi adaptor çıkmadı, ne yapmalıyım? Iyi aksamlar

  1. Merhaba Tolga Bey,
   Sorununuzu ürünü satın aldığınız mağazaya bildiriniz.
   İyi günler..

 68. Merhaba Sayın Yetkili, ürünü a101 den aldım. Şimdilik memnunum. Yalnız çözünürlük konusunda sıkıntı yaşıyorum. Çözünürlük ayarlarını nerden yapıyoruz ve hangi çözünürlük ayarını cihaz kaldırabiliyor, ideal olur? Teşekkürler ..

  1. Merhaba Celal Bey,
   Ses ve görüntü ayarlarından çözünürlük kısmından “Otomatik algılama”yı seçebilirsiniz.

 69. Merhaba,
  SE 1200 cihaz aldım. Kumanda çalışmıyor. TRT HD kaldı cihaz. Ne yapmam gerekli..

  1. Merhaba Recep Bey,
   Ürünü garanti belgesi ve faturası ile birlikte anlaşmalı kargo firmamız olan MNG Kargo ile tarafımıza gönderip ürün onarımını sağlayabilirsiniz.

   HOMETECH
   Adres: Evren Mahallesi Bahar Caddesi No : 7 Güneşli / İSTANBUL
   Telefon: +90 212 630 80 20

 70. Yazdığım sorunla ilgili olarak maillerimin silinmesini protesto ediyorum.Ayrıca sorunla ilgili düzeltme yapılmadığı takdirde tüketici hakem heyetine başvuru
  acağımo tarafınıza bildiririm.

  1. Merhaba Şakir Bey,
   Sorununuzu detaylı olarak bize bildirebilirsiniz.
   Dilerseniz teknik servisimizle iletişime geçip destek alabilirsiniz:
   HOMETECH
   Telefon: +90 212 630 80 20

 71. Merhaba Ali Bey. HT1200 SE ürününüzü aldım. Youtube sorunsuz çalışıyordu. Güncellemeler kısmında 10.04.2015 yazılımınızı gördüm ve onu yükledim. Youtube çalışmaz oldu. Tekrar 2.06.2015 youtube versiyonunu yükledim fakat hala youtube sadece devicesupport videosunu açııyor. Sorunu nasıl çözebiliriz?

  1. Merhaba Adnan Bey,
   Öncelikle cihazınızı sıfırlayıp başlangıç haline geri döndürünüz. (Fabrika Ayarlarına Geri Dön)
   Daha sonra aşağıdaki bağlantıda yer alan güncellemeyi, adımlara uygun olarak yükleyin ve tekrar deneyiniz;
   https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV

   Ayrıca HT 1200 SE modelimiz için 10.04.2015 tarihli güncellememiz mevcut değildir, farklı bir yazılımı cihazınıza yüklemiş olabilirsiniz.

 72. internet bağlantım var.herhangi bir sıkıntı yok.ağda hiçbir özelliği kullanamıyorum.yeni youtube güncellemesinide yaptım.you tube ,dailymotion,havadurumu,ve diğerleri hepsinde (mesajı yakalamak başarısız)şeklinde uyarı veriyor.
  yardım lütfen

  1. Merhaba Haluk Bey,
   Cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürüp işlemleri en baştan deneyebilirsiniz.
   Sorun devam ediyor ise teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 73. merhaba bende ht 1200 se cihazı aldım wifi den bağlanıyor ama media player kısmına girdiğimde ağ bölümünde you tube çalışmıyor yeni yazılımı yukledım sorunum cozulmedı.
  yukarıdaki formda CCCAM bilgileri yazılım dolayısıyla silinmiş olabilir yeniden yüklemekle geçer deniyor. yeniden yükleme konusunu beceremedim yardımcı olursanız sevinirim..

  1. Merhaba Sinan Bey,
   Cihazınızı “Ayarlar” kısmından “Fabrika Ayarları”na döndürün ve güncellemeyi tekrar yükleyiniz.
   Güncelleme adımlarını doğru gerçekleştiren müşterilerimiz, “Youtube” platformunu kullanabilmektedir.
   Eğer sorun yine devam eder ise aşağıda yer alan telefon numarasından teknik servisimize bağlanıp destek alabilirsiniz;
   Telefon: +90 212 630 80 20

 74. 30.nisan da aldığım hometech ht1200 uydualicisi youtube. Girmiyor yardımlarınızı bekliyorum. Diğer sayfaları acıyor. Saygılarımla.

 75. Selamlar ben hometch 1200 bu hafta aldım ama iki gündür youtubeye giremiyorum beni bu konda bilgilendirirseniz memnun kalırım tesekkurler iyi çalışmalar

 76. iyi günler youtube normal çalışırken artık çalışmıyor. kullandığım yazılım 02.06.2015 youtube yazılımı. sorun ne olabilir.

 77. hometech 1200 uydu alıcısından youtubekı fılmlerı izleyemıyorum. Belirtmiş olduğunuz programı indirdim ancak sonuç aynı. Ne yapmam gerekir

  1. Merhaba Mehmet Bey,
   Youtube üzerinde genel bir geçici sorun yaşanmakta.
   En kısa süre içerisinde aktif edilecektir.

 78. hello, am using HT 1200 SE BUT SINCE THIS MONTH. THE YOUTUBE IS GIVE ERROR THAT MY DEVICE IS NO LONGER SUPPORT FOR YOUTUBE HOW CAN I UPDATE THIS. THANKS. AND HOPE TO HEAR FROM YOU SOON. JUDE

 79. Ht1200 se uydu alıcısında YouTube sorunsuz çalışıyordu bir kaç gün önce sadece devicesupport dışında hiçbir video açılmaz oldu fabrika ayarlarına döndürdüm YouTube güncellemesini tekrar yükledim ama sorun çözülmedi

  1. Merhaba Harun Bey,
   Güncelleme adımlarını doğru bir şekilde yüklemeyi başaran müşterilerimiz “Youtube” platformunu kullanabilmektedir.
   Aşağıdaki bağlantı adresinden lütfen adımları tek tek kontrol ederek güncellemenizi bir kez daha yapınız;
   https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV

 80. Merhabalar hometech 1200se cihazı için emek verenlere tek tek teşekkür ediyorum sizden bu ürünü html5 uyumlu bir web browser güncellemesi ile taçlandırmanızı bekliyorum ve acaba yeni uygulamalar gelecekmi diye sormak istiyorum cevap vermeniz dileği ile iyi günler

  1. Merhaba Tarkan Bey,
   Bizi seçtiğiniz için biz teşekkür ederiz.
   Ürün desteğimiz her zaman devam etmektedir, yeni güncellemeler için beklemede kalınız.
   İyi günler..

 81. son yazılımı yükledım yükledıkten sonra hç bır kanalı acmaz oldu cccam da sorun devam edıyor ne zaman düzeltılcek bu sorun

  1. Merhaba Sedat Bey,
   CCCAM sorunu yaşanmamaktadır. Lütfen güncel yazılımı doğru bir şekilde yüklediğinize emin olunuz.

 82. Yeni yazılımı bekliyoruz buradaki yazılımlar bir işe yaramıyor youtube açmıyor lütfen ilgilenin.

  1. Merhaba Sefa Bey,
   Youtube’da genel olarak geçici bir süre için sorun yaşanmakta.
   En kısa süre içerisinde hata giderilecektir.

 83. youtube için yeni yazılım gelecek mi? 7 mayıs itibariyle eski yazılımınız youtubeden destek almadığından açılmıyor. 02.06.2015 youtube yazılımı güncellenecek mi? artık işe yaramıyor bu yazılım.

  1. Merhabalar,
   Youtube ile ilgili geçici bir sorun yaşanmaktadır.
   Sorun gerekli birimlere iletilmiştir, kısa süre içerisinde hata ortadan kaldırılacaktır.

 84. merhaba öncelikle sorunum şu en son yazılımınızı cihaza yükledim daha sonra cihazda wifi aygıtını zor tanıyor ama bi önceki yazılımınızda böyle bi sorun yoktu yazılımda sorun olabileceğini düşünüyorum ve yardımlarınız bekliyorum bu arada youtubeyede bağlanmıyor ilginize teşşekkür ederim

  1. Merhaba Gökhan Bey,
   Wi-Fi sorunu yaşıyorsanız lütfen ürününüzü sıfırlayıp gerekli yazılımı baştan yükleyiniz.
   Youtube sorunu gerekli birimlere bildirildi, en kısa sürede sorun ortadan kaldırılacaktır.

 85. 10.04.2015 tarihli son güncelleme yaptıktan sonra kanal güncelleme yapmıyor neden olabilir. fabrika ayarlarına dönünce yapıyor yardımcı olur musunuz

  1. Merhaba Mehmet Bey,
   Otomatik kanal güncelleme sistemini kapatıp, kanal güncelleme deneyiniz.

 86. merhabalar hometech 1200 se modelini kullanıyorum cok memnunum su anda cozemedigim 2 konu var birincisi usb flashdiske tvden nasıl kayıt yapabilirim . 2 sorun ise usbde cline satırını sizin dosyadaki gibi yapmamma ragmen bir turlü islemiyor her defasında elle girmek zorunda kalıyorum tesekkürler

  1. Merhaba Cenk Bey,
   Kayıt tuşuna basarak kayıt yapabilirsiniz.
   USB’ye attığınız görselleri görmemiz gerekmektedir, bu sebeple sorunuzu şuan cevaplayamamaktayız.

  1. Merhaba Oğuzhan Bey,
   Youtube sorunu gerekli birimlere bildirilmiştir.
   En kısa süre içerisinde sorun çözülecektir.

 87. Hocam merhaba,
  ürünün yazılımını paylaştığınız flash ile guncelledim. fakat youtube halen çalışmıyor. Cihazın eski olduğunu belirten videodan başka bir içerik gostermiyor. Yeni güncelleme ne zaman gelecek ?
  teşekkur ederim.

  1. Merhaba Sezer Bey,
   Youtube sorunu gerekli birimlere iletildi.
   En kısa süre içerisinde sorun ortadan kaldırılacaktır.

 88. son güncellemeden sonra kanal güncelleme yapılamıyor yükleme başarısız diye bir ifade çıkıyor, bu neden olabilir? fabrika ayarlarına dönünce tekrar güncelleme yapıyor

   1. 15 mayıs tarihli son güncelleme ile kanal güncelleme sorunu ortadan kalktı çok teşekkür ederim. Yanlız bu güncellemeden sonra kanal güncelleme işlemi yapıp güncel liste yüklerken bazı kanalları listede birden fazla sayıda alt alta ekliyor her güncelleme de sayıları artıyor sadece yeni kanalları listeye eklemesini sağlamak mümkün müdür acaba birde

    http://www.destek.hometech.com.tr/ sitesinden yazdığım mailler gönderilemiyor anlamadığım bir hata uyarısı veriyor ilginiz için şimdiden teşekkürler.

 89. YOUTOBE sorunu yaşıyorum diğer arkadaşların yazdıklarıyla aynı sıkıntı. Youtube nin videosu çıkıyor çeşitli dllerde ve sürümün eski olduğu ifade ediliyor. Birimlere bildirildiği ifade ediliyor sorun ne zaman düzelir.

  1. Merhaba Akif Bey,
   Henüz net bir tarih yoktur. Sorun üzerinde çalışmalar başlamıştır.

 90. Merhabalar. Yeni gelen 15.05.2015 yazılımını yukledigim zaman Wi-Fi bulmuyor sürekli yeniden deneyiniz yazıyor cihaz ht 1200 se

  1. Merhaba Ayaz Bey,
   Aşağıda yer alan bağlantıda Wi-Fi bağlı hali gözükmektedir;
   http://i.hizliresim.com/Amn48z.jpg

   Öncelikle Wi-Fi bağlantınızı sıfırlayıp tekrar deneyiniz, eğer sorun devam ediyor ise fabrika ayarlarına geri dönüp sorunu çözümleyebilirsiniz.

  1. Merhaba Salih Bey,
   Şuan için kesin bir çözüm yoktur. En kısa süre içerisinde çözüm için gerekli işlemler gerçekleştirilecektir.

 91. Slm kolay gelsin yorumları okudum. Ancak YouTube sorununun ne zaman gidebileceği hakkında bir bilgi yok cihazı yeni aldım acaba düzeldi de benim cihazmi arizali10.04.2015 güncellemesi var yeni güncelleme de tarih değişimi bilgi verirseniz sevinirim

  1. Merhaba Tuncay Bey,
   Youtube sorunu gerekli birimlere bildirildi. Şuan için sabrınızı rica ediyoruz, en kısa sürede sorun çözülecektir.

 92. sayın yetkili cccam, cihaz ilk çıktığında nasılsa yine aynı bazı şifreleme sistemlerini açmıyor. cw,nds,nagra bu şifrelemeleri çözmüyor. bu neden giderilmiyor.

  1. Merhaba Ahmet Bey,
   Sorunları ortadan kaldırmaya yönelik bir güncelleme hazırlanmakta.

 93. ht 1200 se modelini. günçcelleme yaptıktan sonra wifi’ye bağlanmıyor… yardımlarınızı rica ederim…

  1. Merhaba Eymen Bey,
   Cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürün ve ardından tekrar güncelleme yapınız. Ayrıca Wi-Fi bağlantınızı güncelleme öncesinde sıfırlamayı unutmayınız.

   1. merhaba

    fabrika ayarların dönmeme rağmen wifi’ye bağlanmıyor…benim wifi kullanma amacım uzaktan kumanda olarak kullanmak… wifiyi sıfırlama işlemini nasıl yapıyoruz yardımlarınız için teşekkürler…

    1. Merhabalar,
     Modeminizi kapatıp/açıp tekrar deneyiniz.
     Eğer sorun devam ediyor ise lütfen teknik servisimiz ile iletişime geçiniz;
     HOMETECH
     Telefon:
     +90 212 630 80 20

 94. tekrardan merhabalar dediğiniz işlemleri tekrar tekrar yaptım..
  06.02.2015 yazlımında wi-fi sorunsuz görüyor ve çalışıyor
  10.04.2015 ve 15.05.2015 yazlımlarında ise kesinlikle wi-fi cihazını görmüyor..

  1. Merhaba Ayaz Bey,
   Lütfen teknik servisimiz ile iletişime geçiniz;
   HOMETECH
   Telefon:
   +90 212 630 80 20

 95. merhaba yetkili arkadasım ip tv HT1200 modeli aldım you tube ve diğer leri güzel çalısıyor ip tv yeni ekleme yapılıyormu nasıl tşkler

  1. Merhaba Haydar Bey,
   Güncelleme dosyası hazırlanmaktadır. En kısa süre içerisinde sorun ortadan kaldırılacaktır.

 96. ilginize tşk.ederim ip tv de verdiğiniz vebtvlist de çok kanal olmasına ragmen yükleme yaptıgımda 20 kanal yükleniyor.benmi yanlış yapıyorum acaba bilgilendirirseniz sevinirim

  1. Haydar Bey,
   Bizi seçtiğiniz için biz teşekkür ederiz.
   Kurulum ve kurulum gibi detaylı destek almanızı gerektiren soru veya sorunlar için aşağıda yer alan telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz;
   HOMETECH
   Telefon:
   +90 212 630 80 20

  1. Merhaba Soner Bey,
   Gerekli güncelleme için çalışmalar yapılmaktadır. En kısa süre içerisinde paylaşılacaktır.

 97. Merhaba; hometech neo max 550 uydu alıcım kanal taramasında kanalları bulmuyor. USB ile güncelleme dahil herşeyi denedim. Yardımcı olur musunuz ?

  1. Merhaba Ozan Bey,
   Cihazınızı “Ayarlar” menüsünden “Fabrika Ayarları”na döndürün ve gerekli işlemleri tekrar deneyiniz.

 98. hd1200 se hd uydu alıcısının emu açık hale nasıl getiririz. menu+8888 yapıp biss ekranı karşıma geliyor

  1. Merhaba Ramazan Bey,
   Emu zaten key menüsüdür. Menü kumanda üzerinden “8888” yapılınca açılır. Sağ ve sol yön tuşlarıyla diğer key menülerine geçiş yapabilirsiniz.

  1. Merhabalar,
   Youtube güncellemesi için çalışmalar devam etmektedir.
   En kısa süre içerisinde gerekli dosya yayınlanacaktır.

 99. ayarlamış olduğumuz kanal listesini usb belleğe yedekleye bilirmiyiz. güncelleme yaptığımda sıralama bozuluyor tekrar sıralamam gerekiyor

 100. Merhaba kaç haftadır youtube ye girilmiyor bu sorun cozulmuyorsa bu uydu cihazlarını tekrardan toplayın özellikle ben bu uydu cihazini satin alirken youtube ozellikli olduğu için almıştım ama sorun olduğu belli cozulmuyor galiba cozulmeyecekse bizde bilelim gereken neyse yapalım yoksa bu uydu cihazı hiç bi işe yaramıyor iyi çalışmalar diliyorum.

  1. Merhaba Hamza Bey,
   Youtube sorunu için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.
   Kısa bir süre için beklemeniz gerekmekte, sabrınız için şimdiden teşekkür ederiz.

 101. merhaba HT 1200 SE 06.02.2015.bin yotube güncellemesini yapmama rağmen youtube hala çalışmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

  1. Merhaba Selçuk Bey,
   Youtube sorunu için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.
   En kısa süre içerisinde gerekli güncelleme gelecek ve Youtube sorunu ortadan kaldırılacaktır.

 102. iyi Günler ip girişini yapamıyorum sitedeki anlatımı uyguluyorum usb içindeki hazırladığım klasörü görmüyor.
  sever listesi yüklemek istediğimde ayarlar usb güncellemesi sev geliyorum okey dediğimde başarısız diyor usb deki Server listesini görmüyor.

  1. Merhabalar,
   Kurulum için gerekli bilgi ve desteği aşağıda yer alan telefon numarasından teknik servisimize bağlanarak alabilirsiniz;
   HOMETECH
   Telefon:
   +90 212 630 80 20

 103. wifi adaptörü çalışmıyor fabrika ayarlarına döndük ama hala çalışmıyor güncellemesinide bulamadım internette lütfen wifi adaptörünün nasıl güncelleyeceğimi ve güncelleme programına nasıl ulaşacağımı bildirirmisiniz

  1. Merhaba Yavuz Bey,
   Wi-Fi adaptörü güncellemesi gibi bir dosya sistemimizde bulunmamaktadır.
   Konu hakkında destek alabilmek ve ürünün onarımını sağlayabilmek için lütfen aşağıda yer alan adresten ya da telefon numarasından sorununuzu teknik servisimize bildirin;
   HOMETECH
   http://www.destek.hometech.com.tr
   Telefon: +90 212 630 80 20

 104. kanalların yedeğini aldım db.bin yükledim cihaz hiç açılmıyor surekli yeniden başlıyor

 105. Merhaba,

  Cihazım 1200 se youtube sorunu 7 mayısdan beri devam ediyor ve size bunun hakkında mailde attım bana verdiğiniz cevap en kısa sürede yeni yazılım eklenecek.! bekliyoruz ama hala cihazın yazılımı sitenizede konmadı yada bu konuda geri dönüş yapmadınız? bu sorun neden çözülemiyor lütfen bu konuda bilgi veriniz.!

  1. Merhaba Yunus Bey,
   Konu hakkında çalışmalar devam etmektedir. Bünyemizde bulunan ürünler arasında HT 1200 SE gibi birçok ürün vardır. Gerekli sıra itibari ile ürünler tek tek en detaylı şekilde çalıştırılmakta ve testleri yapılmaktadır.
   Size en iyi şekilde hizmet verebilme adına en ince detayına kadar çalışmalar yapılmaktadır bu yüzden süre biraz daha uzamaktadır.
   Sabrınız için teşekkür ederiz.

 106. Wifi bağlantısı doğru olduğu halde genellikle bağlanmıyor.sorun nedir anlamadım.Kumanda bazen kitleniyor,cihazı bu yüzden kapatamıyorum.kanal kilitleme çalışmıyor.youtube xml error hatası veriyor.15.05.2015 son yazılım yüklü.

  1. Merhaba Mehmet Bey,
   Ürünle ilgili destek almak için lütfen aşağıda yer alan telefon numarasından yetkili teknik servisimize ulaşınız;
   HOMETECH
   Telefon: +90 212 630 80 20

 107. Merhaba nasıl wife’den int giriliyor yardımcı olur musunuz Wifi şifresi felan nasıl giriliyor

  1. Merhaba Sadık Bey,
   Menü içerisinde internet kısmını göreceksiniz. Oradan aktifleştirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 108. Slm YouTube sorunu firmanızı için çok büyük bir sorunlu ben cihazı aldım alalı çalışmıyor acaba cihazmi bozuk yeni yazılım ne zaman gelecek

 109. Merhaba;
  HT 1200 SE cihazıma, USB den cccam yükledim. “Kayıt başarılı” diyor ama aktif edemiyorum. protokol de cccam seçip, sarı tuşla düzenle’ye bakıyorum; cccam listesi boş görünüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Merhaba Yavuz Bey,
   Öncelikle ürünü fabrika ayarlarına döndürüp son güncellemeyi yükleyin ve ardından tekrar CCCAM listesi yüklemeyi deneyiniz.
   Eğer sorun devam ediyor iste lütfen aşağıda yer alan adresten bize sorununuzu bildirin;
   http://www.destek.hometech.com.tr

 110. Güncellemeyi bin dosyasını yükledim fakat youtube açmadı hata verdi
  çogunluk yükleye bildimi acaba

  1. Merhaba Haydar Bey,
   Güncellemede sorun yoktur. Lütfen yükleme yaparken dikkatli bir şekilde adımları takip ediniz.

 111. Hometech yetkililerine teşekkürlerimi sunarım, düşündüğümden hızlı ve sorunsuz şekilde güncellemeyi yayınladıkları için, şuan youtube ve diğer özellikler sorunsuz çalışmakta, ticari hayatınızda başarılar dilerim, kolay gelsin.

 112. Youtube sorunu hala cozumlenmedi olmuyorsa bu işi
  bırakın ve insanları ölayalamadan
  vaz geçin bu cihazı alan insanlar youtube özelliği olduğu için alıyor bu bu şekil sürerse ilgili makamlara baş vuracagiz aylar oldu yeter herkese aynı cevap veriyorsunuz

 113. Son güncellemeyi yükledim. İnternete bağlanıyorum. Ama Youtube vb uygulamaları açarken “XML PARSER ERROR” şeklinde bir hata alıyorum. Bununla ilgili bir çözüm öneriniz var mıdır?

  1. Merhaba Recep Bey,
   Öncelikle “WebTVList” dosyasını açınız. “Channel Name” kısmına kanal adı, “URL” kısmına link giriniz ve dosya uzantısını değiştirmeden kaydediniz.
   USB’nizi cihaza takın, kumanda üzerinden “PVRLIST” tuşuna basınız ve açılan sayfada “AĞ” kısmı üzerinde “OK” tuşuna basınız. “Sağ/Sol” yön tuşları ile “IP” üzerine gelerek “OK” tuşuna basınız. Ardından açılan sayfada “OK” tuşuna basınız ve açılan sayfada “Mavi” tuşa basınız.
   IP TV yüklenmiş olacaktır.
   İyi seyirler..

 114. SEVGİLİ ARKADAŞLAR 08.06.2015 VERSİYONU KURULDU günde youtube çalışıyor ilgili arkadaşa teşekkür ederim

 115. SAYIN YETKİLİ

  MEDİA PLAYER ÜZERİNDEN FİLM İZLERKEN ALTYAZILARDA TÜRKÇE KARAKTER DESTEĞİNİ BULAMADIM. BUNUNLA İLGİLİ BİR GÜNCELLEME YAYINLARSANIZ ÇOK FAYDALI OLACAKTIR. AKSİ TAKTİRDE MEDİA PLAYER ÖZELLİĞİNİ KULLANMAK ÇOK CAN SIKICI OLUYOR. ÇOK SAÇMA KARAKTERLER OLUŞUYOR.

  1. Merhaba Timuçin Bey,
   “Menü” -> “Sistem Ayarları” -> “Dil” seçeneğinden altyazı dili seçebilirsiniz.

 116. Uydu alıcının kumandası bozuldu üniversal kumanda kodunu bulamıyorum. Model ht 1200 se

 117. merhabalar
  a101 den ht 1010 uydu alıcı sı aldım her şey yolunda giderken
  birden frekans degerlerinde (H) olan kanallar gitti ve fabrika ayarlarına geri çevirdim olmadı,
  kanal taramalarını sıfırdan yaptım gene olamdı
  işin tuhaf tarafı frekans değerleri (V) olanlar gösteriyor
  konu ile ilgili gözüm önerilerinizi bekliyorum
  kolay gelsin

  1. Merhaba Habib Bey,
   Ürünü teknik servisimize göndermeniz gerekmektedir.
   Yapmanız gerekenler;
   -Fatura
   – Garanti Belgesi
   – Sorunu anlatan metin

   Yukarıda bulunan gerekli dosyaları, ürünle birlikte anlaşmalı kargo firmamız olan MNG Kargo ile birlikte aşağıda yer alan adrese gönderebilirsiniz;
   HOMETECH
   Adres: Evren Mahallesi Bahar Caddesi No : 7 Güneşli / İSTANBUL
   Telefon: +90 212 630 80 20

 118. ht 1200se 6.2 2015 tarihli yazılımda wifi baglanıyor ama 15 5 yazılım ve 8 6 tarihli yazılım yukleyınce wifi göruyor şifregiriyorum ama baglantı kurulmuyor tekrar eskı yazılım yukledim baglantı kuruldu acaba bir yöntemi varmı yenı yazılım yuklerken hata mı yapıyorum

  1. Merhaba Metin Bey,
   Yazılım yükleme esnasında öncelikle ürünü fabrika ayarlarına döndürün ve ardından son sürüm güncellemeyi yükleyiniz.
   Son sürüm yazılım yüklemesinin ardından modeminize reset atınız ve sonra Wi-Fi bağlantısını tekrar deneyiniz.
   Eğer sorun devam ediyor ise aşağıda yer alan destek adresimizden yardım alabilirsiniz;
   http://www.destek.hometech.com.tr

 119. Merhaba hd kanalların hiç birinde yayın yok ve sd kanalların bir çoğunda sinyal yok fabrika ayarlarına döndüm sıfırlama yaptım ama bir sonuca varamadım

 120. film izlerken ve kanal geçişlerinde takılıyor. yazılımı ve fabrika ayarlarına döndüm yine aynı

 121. iyi günler uydu da sürekli sinyal yok uyarısı alıyorum güncelleme yaptım 08.06.2015 yükledim

  1. Merhabalar,
   Cihazı fabrika ayarlarına getirip tekrar deneyin, eğer “Sinyal Yok” uyarısı almaya devam ediyor iseniz sorun uydu cihazınızdan kaynaklı olmayabilir.

 122. merhaba bende ht1200 aldım ama ıptv ye geldiğimde veri kullanılamıyor falan diyo youtubede error veriyo dailmaytonda arama yaptığımda cihaz kapanıyor yardımcı olurmusunuz ?

 123. HT 1200 SE cihazı av den tv ye bagladım hiç bir görüntü yok. tüplü tv de kullanılmıyor mu

 124. merhaba kolay gelsın bızım tv tüplü hdm girişi yok cıhazı taktım ama ekran gelmedi ne yapabilirim

 125. Tüplü tv ye 1200 se modelini sizden sipariş ettiğim av kablosu ile izleyebilirmiyim.herhangibir ayar gerekiyormu?

 126. slm
  HT 1200 Se cihazi icin güncel ip tv list yokmu
  sizin sitteden indirdim iptvlist güncel degi…(https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV)
  cihazdan cok memnun kaldim avrupada kulaniyorum ama güncel tvlist olsa tüm kanalarida izliyebilcez ailecek .
  simdiden tsk

  1. Merhaba Mustafa Bey,
   Verdiğiniz bağlantıda yer alan IP TV listesi son yüklenen listedir.
   Şuan için güncelleme söz konusu değildir, ancak bu sorununuz gerekli birimlere bildirilecektir.
   Bizi seçtiğiniz teşekkür ederiz.

 127. ht1200 uydu alıcımda kanal taşıma yapamıyorum. KANAL Yöneticisine geliyorum adımları izliyorum sarı renkli tuş kanal taşıma işlemini yapmıyor. Yardım eder misiniz?

 128. bende 1200 uyduyu yeni aldım…youtube baglantısını nasıl yapabilirim..a101 den aldım..evde kablosuz internet var bunu uyduya nasıl baglayacagım ?? bunun için farklı bir adaptörmü lazım ? kurulumunu detaylı anlatırsanız sevinirim

  1. Merhaba Yılmaz Bey,
   Wi-Fi adaptörü denilen aparatı satın almanız gerekmektedir. HT 1200 cihazı farklı çipsete sahip sayılı Wi-Fi adaptörünü çalışmaktadır,bu sebeple direkt olarak kendi Wi-Fi adaptörümüzü öneririz.
   Aşağıda yer alan bağlantıdan ya da telefon numarasından yetkili teknik servis ile iletişime geçerek kurulum ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz;
   HOMETECH
   Telefon: +90 212 630 80 20
   http://www.destek.hometech.com.tr

 129. Merhabalar efem bu gün a101 de bende uydu alıcısı aldım ht 1200SE modeli hersey iyi ama ses sorunu var galiba ses yok calısıp çalışmamasını denemek için hoparlor taktım ses geliyor ama tv ye vermıyor çözemedim yardımcı aolursanız sevinirim

 130. Merhaba.Çatıdan tek kablo ile inen bir sabit,bir motorlu anten sistemine sahibim.Homotech 1200SE cihazımda diseq ve motor ayarını nasıl yapmam gerekiyor.Teşekkür ederim.

 131. Merhaba.Homotech 1200 se cihaza en fazla kaç tane iptv adresi yükleyebiliriz.Cihaz üzerinde toplam 39 adet var.

 132. Merhaba Hometech. Kanal Listesini USB aracılığıyla yedeklemek istiyorum. Bunu Nasıl Yapabilirim?
  Şimdiden Teşkkürler

 133. 1200se marka uydu aldım yeni…ralink 5370 marka wifi adaptörüde aldım..wifiyi buluyor şifresini girince baglandı yazısı gelmıyor ve baglanmıyorda..wifi full cekıyor..fabrıka ayarlarına donuyorum yıne aynı..uydu wifiyi görüyor ama baglandı yazısı cıkmıyor ve baglanmıyor…ne yapmalıyım acil yardım lütfen..bu ralınk 5370 wifi adaptorlerının hepsı aynı degılmı..cekımı full ama baglandı yazmıyor..herhangi bir yazılım falan guncellenecekmı bılmıyorum..youtubenın son yazılımını yukledım..

 134. ht 1200 modeli güncelleme yaparken uygun dosya bulunamadı diyor ve güncelleme ekranı kapanıyor. denilen herşeyi harfiyen yapıyorum.

 135. merhaba sayın yetkili benim sorunum hometech 1200 se uydu alıcımı mng kargo ile size gönderdim 1 hafta oldu ama bana hala dönüş olmadı arıyorum cevap alamıyorum ürünün elinize ulaşıp ulaşmadığını bile bilmiyorum en yakın zamanda tarafıma geri dönüş yapılmasını rica ediyorum kolay gelsin.

 136. son güncel sürümü yükledikten sonra,wifi ağını görmemeye başladı,yapılandırma başarısız gibilerinden bi uyarı veriyor,bundan önceki sürümde wifi bağlanmada problem yoktu.

  1. Merhabalar,
   Ürünü fabrika ayarlarına döndürün ve ardından direkt olarak son güncellemeyi yükleyiniz.
   Eğer Wi-Fi problemi devam ediyor ise http://www.destek.hometech.com.tr adresine girip “BİZE ULAŞIN” kısmından sorununuzu bildirip detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

   HOMETECH

   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 137. 1200se marka uydu aldım tp-ling tl-wn722n marka wifi adaptörüm var. Uydu alıcısı wifiyi bulamıyor. Bu alıcıyı kablolu bağlamak mümkün mü? Teşekkür ederim.

  1. Merhaba Mehmet Bey,
   Ralink RT 5370 Chipsetli Wi-Fi adaptörler ile uyumludur. Farklı işlemcili Wi-Fi adaptörleri desteklemez ve kablo bağlamak mümkün değildir.

   HOMETECH

   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 138. 1200se ye yazılım yüklerken elektrik gitti. download from ts diye bir menü geldi…galiba yazılım çökmüş..garantiyi aradım göndermem soylendı..ben uyduyu a101 den aldım..üzerinde kullanma
  klavuzu cıktı ve a101 in sattığı fiş var bende..garantı kapsamına girmesi için bunları gondermem gerekıyor degilmi..

 139. son sürüm yazılımınız arızalı wifi şifre kabul ediyor ama baglantı sağlamıyor kaç kişi bunu belirtmiş burada dediklerinizide yaptım kaç sefer ama nafile lütfen son sürümde wifi problemini düzeltin..

  1. Merhaba Murat Bey,
   Cihazınızı fabrika ayarlarına döndürün ve ardından son güncellemeyi yükleyiniz. Eğer bu işlemi yaptıktan sonra da sorun devam ediyor ise lütfen http://www.destek.hometech.com.tr adresine girip “BİZE ULAŞIN” kısmından yetkili teknik servisimize sorununuzu bildiriniz.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 140. Merhabalar hometech 1200 se cihazımdan kuruluma girdiğimde uydu listesi ve tp listesine girilmiyor manuel tp girmek istiyorum ama imkansız ne yapmam gerek bilgilendirirseniz çok memnun kalacağım başarınızın devamını diliyorum saygı ve sevgilerimle

 141. 1200 modelinizde ip tv menüsünü ulaşamıyom menüde gözükmüyor şifresi nedir teşekürler

  1. Merhaba Ramazan Bey,
   Cihazınızın fişlerini tamamen çekip tekrar takınız ve ardından yeniden başlatınız.
   Eğer sorununuz devam ediyor ise http://www.destek.hometech.com.tr adresine girip “BİZE ULAŞIN” kısmından yetkili teknik servisimize sorununuzu bildirebilirsiniz.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 142. son yazılım yüklü hd1200 se modeli. youtube calışıyor ama dailmotion acılıyor video ları göstermiyor. baska video siteleri de eklemek mümkünmü.

  1. Merhaba Mehmet Bey,
   Youtube ve Dailymotion’da videolar izlenebilmektedir. Ancak bazen sorunlar yaşanabilir bu da yazılımdan kaynaklanmaktadır.
   Yeni yazılım isteği gerekli birimlere iletilmiştir. Kısa bir süre için yeni yazılımı beklemeniz gerekmektedir.
   Ürün desteğimiz her zaman sürmektedir.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 143. wifi şifre kabul ediyor ama baglantı sağlamıyor. kaç kişi bunu belirtmiş. burada dediklerinizi defalarca tekrarlamama rağmen wifi bağlantısı gerçekleşmiyor. menzil genişleticiyi kullanırsam bağlantı oluyor. ama menzil genişletici olmadan ŞUBAT yazılımı hariç bağlantı kurulamıyor.kaç sefer resetleme, kaç sefer fabrika ayarlarına dönüp son yazılımı yükledimse de malesef olmuyor.son sürümde wifi problemini düzeltin..lütfen ben ve benim gibi nice arkadaşın yukarıda ifade ettikleri dertlerimize kulak veriniz. kolay gelsin.

  1. Merhabalar,
   Ürün desteğimiz firma olarak her zaman devam etmektedir. Gereken çalışmalar tüm ürünler için yapılmakta ve belirli aralıklar ile güncel yazılım dosyaları ile sorunlar giderilmektedir.
   Sabrınız için teşekkür ederiz.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

  1. Merhaba Ahmet Bey,
   Kanal silme işlemini gerçekleştirdiğinizde herhangi bir uyarı alıyor musunuz?

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 144. Merhaba , yeni yazılım ne zaman gelecek acaba, hala yotube yazılımı duruyor, neredeyse bir sene oldu.

  1. Merhaba Emrah Bey,
   Yetkili birimler tarafından şuan için yeni yazılım tarihi net olarak verilmiyor olsa da ürün yazılım ve güncellemeleri hakkında çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 145. media player kullanırken ş, ı vb. Türkçe karakterleri menüden altyazı için Türkçe seçeneği seçilmesine rağmen farklı karakterlerde gösteriyor. bunun için müşteri hizmetleriyle görüşmemde mart 2015 te bir güncelleme geleceği söylenmişti fakat herhangi bir güncelleme olmadı. farklı bir çözüm noktası var mı?

 146. en son yazılımı yukledim wifi sıkıntısı devam ediyor yalnız şifrelemeyi wpa yapınca wifi bağlandı,wpa-wpa2 olursa baglanmıyor.youtube çalışıyor hızlanmış elinize sağlık..

  1. Merhaba Semih Bey,
   Menü içerisindeyken kumanda üzerinden “8888” numaralarını tuşladığınızda Biss Key ekranı açılacaktır.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 147. Merhabalar,

  Yurtdisinda yasiyorum ve bu yaz turkiyeden HomeTecH HT 1200 Second Edition marka cihaz aldim.

  Canak ayarlarimi yaptim, Uydu olarak Eutelsat w3 u ayarladim.

  Sinyal %50 Kalite %90 olarak ayarladim. Fakat tarama yaptigimda Turk kanallarini bulamiyorum.

  Daha oncesinde bulmustum fakat buldugum kanallarin basinda § isareti vardi ve izlemek istedigim kanali tusladigimda “Sifreli Kanal” mesaji ile karsilastim. Her ne yaptimsa bir turlu basarili olamadim.

  Lutfen bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz ?

  Not : cihaz turkiyede tum turk kanllarini gosteriyordu Turksat 4a uydusuna bagli olarak.

  1. Merhaba Cengiz Bey,
   Teknik servisimiz tarafından destek almanız gerekmektedir.
   Sorununuzu çözümlendirmek için http://www.destek.hometech.com.tr adresine girip “BİZE ULAŞIN” kısmından teknik servis yetkililerimize sorununuzu bildirip destek alabilirsiniz.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 148. iyi günler kolay gelsin ben cihazıma yeni yazılım yükledim youtube açılmamaya başladı yeni yazılımda bi hatamı var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Merhaba Hamza Bey,
   Youtube sorunu genel olarak yaşanmamaktadır. Lütfen internet bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyiniz.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 149. Hometech 1200 se uydu alıcım wireless algılama sorunu olmaya başladı.Yazılımlar ile çözülemiyor.Desteklerinizi bekliyyoruz

  1. Merhaba Erhan Bey,
   Daha önce bağlantı sorunu yaşamıyorsanız, cihazınızı fabrika ayarlarına döndürüp son güncellemeyi baştan kurarak deneyebilirsiniz.
   Eğer yukarıda yer alan işlemlere rağmen sorununuz devam ediyor ise http://www.destek.hometech.com.tr adresine girip “BİZE ULAŞIN” kısmından sorununuzu bildirip destek alabilirsiniz.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 150. Usb den hdd baglayip film izlediğim zaman altyazi karakterleri turkce olmuyor tam olarak ne kadar ugrassamda, bununla ilgili yapmam gereken ayarlar nelerdir acaba

  1. Merhaba Ferhat Bey,
   “Ayarlar” – “Sistem Seçenekleri” – “Altyazı = TÜRKÇE” olarak seçim yaparsanız karakterler düzelebilir. Eğer sorunu yaşamaya devam ederseniz lütfen sorununuzu http://www.destek.hometech.com.tr adresinden “BİZE ULAŞIN” kısmından bildiriniz.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 151. Cihazı tv ye bağlayıp açtıktan sonra tv 10-15sn sonra kapanıp tekrar açılıyor sonra tekrar kapanıyor. Lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. Merhaba Gürol Bey,
   Cihazınızı onarımı için teknik servisimize gönderebilirsiniz.

   Teknik Servise Ürün Ulaştırmak:
   Cihazınızı kutusu, faturası, garanti belgesi ve sorununuzu anlatan bir metin ile birlikte aşağıda yer alan adrese anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz;
   ARAL Oyun Konsol A.Ş.
   Adres: Evren Mahallesi Bahar Caddesi No : 7 Güneşli / İSTANBUL
   Telefon: +90 212 630 80 20

   *Ürün “20 iş günü” içerisinde teslim edilir.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 152. Merhaba,
  Kullanıcıların çoğunun sorunu olan cccam versiyonunu yenilemeniz gerekmekte. Lütfen cccamı stabil çalışan yazılım vermenizi istiyoruz.Bu yazılım verilmediği takdirde,elimizde bulunan 1200 se cihazlarımız bir müddet sonra çöpe dönüşecektir.

  1. Merhaba Oktay Bey,
   Yayınlanan son güncelleme ile cihazınızı yeniden kurup CCCAM işlemini tekrarlayınız.
   Eğer sorun devam ediyor ise http://www.destek.hometech.com.tr adresine girip “BİZE ULAŞIN” kısmından sorununuzu teknik servisimize bildiriniz.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 153. İyi günler daha once çalısan wifi antenini görmüyor başka wifi anteni taktım gene görmüyor

  1. Merhaba Burhan Bey,
   Cihazınızı “Ayarlar” kısmından fabrika ayarlarına döndürüp, daha önce çalışan Wi-Fi adaptörü ile tekrar deneyebilirsiniz.
   Sorun hala devam ediyor ise lütfen http://www.destek.hometech.com.tr adresine girip “BİZE ULAŞIN” kısmından sorununuzu bildirin.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 154. Yetkililer cccam ve IP TV de sorunlar var
  Cccam çalışmıyor
  IPTV ise MMS leri açıyor ses yok lütfen düzeltim
  Birde acaba m3u8 leri cihaz niçin m3u olarak atamiyoruz
  İllâha tek tek düzenleyecek mıyız

 155. merhaba ht 1200 se model uydu alıcım var.son güncelleme özedlliklerinde sunplus umanda özelliği aktif edildi yazıyor.telefona uygulamayı kurdum cihazdan kumandayı açık hale getirip şifre belirledim.telefonda uydu alıcı da aynı şebekeden internete bağlanıyor.fakat telefona kurduğum uygulamayla arama yaptırdığımda server bulunamadı hatası alıyorum.uydu cihazını cep telefonundan yönetme konusunda yapmam gereken ayarlamalarla ilgili yardımlarınızı rica ederim

 156. LUTFEN OKUYUN !
  HOMETECH 1200 SE CİHAZIMA YAZILIMI İNDİRİYORUM FAKAT TV DE YÜKLEYİNCE UYGUN DOSYA YOK DİYOR ? VE YOUTUBE YAZILIM OLARAK GOZUKMUYOR

 157. Merhaba.
  Homtech Ht1200 uydu alıcısını HDMI girişi olmayan tüplü televizyonlarda çalıştırabilir miyiz? Ek bir donanıma ihtiyaç var mı?

 158. Iyi günler uydu cihazimla youtubeye girdigimcihaz kendine reset atıyor ve tekrar dekrar denediğim de yine aynı sorunla karşılaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim sizlere kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum .

 159. Selam

  İP TV listesini nasıl yüklerim yardımcı olabilirmisiniz? Burada yazılanların hepsini yaptım. HEPSİNİ HEPSİNİ harfiyen yaptım.

  Yardımcı olabilirmisiniz?

 160. bugün A101 DEN HOMETECH 1200 SE uydu cihazı aldım.
  ayarlardan versiyon kısmına girince
  HW SÜRÜMÜ 4B.701
  SW SÜRÜMÜ R12943_MJ2-svn1567
  FW SÜRÜMÜ 1_016777216_538118177
  OLUŞTURMA TARİHİ 02-06-2015
  MODEL MOST700G

  OLARAK GÖRÜNÜYOR
  BUNA HANGİ YAZILIMLARI YÜKLEMELİYİM.
  İP TV YE GİRDİĞİM ZAMAN 1. 3. KANAL HARİCİ DİĞERLERİNDE VERİ AKIŞI YOK DİYOR.
  VE CCAM SERVER OLAYININ ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI NASIL KONTROL EDEBİLİRİM?

  SAYGILARIMLA.

  1. Merhaba Cem Bey,
   Yazılım güncelleme işleminde tarihe göre güncelleme yapmalısınız. Yani son çıkan güncelleme dosyasını kurup cihazı kullanabilirsiniz.

   Diğer sorunlarınız teknik veriler içermektedir bu sebepler http://www.destek.hometech.com.tr adresine girip “BİZE ULAŞIN” kısmından sorununuzu bildirip destek alabilirsiniz.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 161. Merhaba,
  Ben daha önce 1200 modelini kullanmıştım o cihazda uydudan yazılım güncelleme vardı, şimdide 1200SE aldım. Güncelleme menüsünde USB’den güncelleme dışında IRD’den güncelleme, PC’den güncelleme var ama benim anladığım kadarıyla internetten direk güncelleme yapamıyor. Eğer durum öyle ise ben bu cihaza 1200 yazılımı atabilir miyim?
  Teşekkürler,
  Kolay gelsin.

  1. Merhaba Mesut Bey,
   Lütfen farklı modellerin yazılımlarını ürünlerinizde denemeyiniz.
   Genellikle USB yardımıyla güncellemeler yapılmaktadır.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 162. Merhabalar, 1200 SE modeli için son verilen yazılım “1200 SE 03.09.2015.bin” olan yazılım mı?

 163. Merhaba kanal ayarlarıyla oynarken yüklü gelen favori listelerini sildim. Geri döndürebilir miyim?

 164. İptv listesi weblist.txt den guncellenmiyor ne yapmam lazım destek sitesine yönlendirmeyin lütfen üye olamadım

  1. Merhaba Yunus Bey,
   Gerekli teknik bilgileri teknik servis yetkililerimizden almanız gerekmektedir.
   Siteye girmekte sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki numaradan Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz;
   0850 622 77 20

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 165. iyi aksamlar,
  Bugün hometech ht1200se uydu alıcı aldım ama bir türlü televizyona tanıtamadım menüye basıyorum birsey olmuyor sadece kapatma düğmesi çalışıyor yardımcı olursanız sevinirim

 166. Ht 1200se kullanıcısıyım.Ürününüzden memnunum. Ancak bikaç sorum olacak.Youtube çalışmıyordu güncelledim şimdi çalışıyor. Kanal listesinde sıralama değişti. nasıl olduğunu anlamadım. server litesini yükledikten sonra mı oldu yoksa güncelleme yapınca mı oldu bilmiyorum. Soracağım şu. Mevcut listeyi flash belleğe alıp bilgisayarda sıralamayı değiştirip tekrar cihaza yükleyebilirmiyiz… birde şöyle bir sıkıntı var. tv izlerken görüntü duruyor cihaz yeniden başlıyor.. bu olay güncelleme yaptıktan sonrada oldu. sadece farklı olarak görüntü karışıp ekran siyah oluyor. tekrar başlıyor.. ama herzaman olmuyor. ama olmaya başlayınca sıklaşıyor.

  1. Merhaba Suat Bey,
   Sıralama işlemini belirtmiş olduğunuz şekilde yapabilirsiniz.
   Üründe yaşamış olduğunuz sıkıntı gerekli birimlere bildirilecektir.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 167. Merhabalar,
  Hometech 1200se modeli kullanıyorum. Kanal yedeğini aldıktan sonra kullanabileceğim KANAL EDİTÖRÜ (KANAL DÜZENLEYECİSİ) varmı?
  Bilgisayar ortamında kanal düzenlemesi yapılabiliyormu? (Birçok uyduda mevcut)
  Tşk.

 168. HT1200 uydu alıcımın kumandadan kapanma düğmesine bastığımda yeniden başlıyor ve açılıyo uydu cihazı kapanmıyor. yardım lütfen

  1. Merhaba Semih Bey,
   Cihazınızı onarımı için teknik servisimize gönderebilirsiniz.

   Teknik Servise Ürün Ulaştırmak:
   Cihazınızı kutusu, faturası, garanti belgesi ve sorununuzu anlatan bir metin ile birlikte aşağıda yer alan adrese anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz;
   ARAL Oyun Konsol A.Ş.
   Adres: Evren Mahallesi Bahar Caddesi No : 7 Güneşli / İSTANBUL
   Telefon: +90 212 630 80 20

   *Ürün “20 iş günü” içerisinde teslim edilir.

   HOMETECH
   Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!
   FacebookTwitter

 169. 1200se ye yazılım yüklerken elektrik gitti. Download From TS diye bir menü geldi. uydu alıcıyı 30.04.2015 te A101 den aldım. ürün kutusu ve a101 in kesmiş oldugu fiş var bende.ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olur musunuz?

 170. cisco linksys usb alicisini taktim baska bir usbde taktigimda otamatik olarak wifi gormuyor manuel olarak ekledigimde is baglandigini anlamiyorum sifre felan ip sini manuel giriyorum ama network girdigimde internete cikmiyor.ozel usb alicisimi var yoksa uydu cihazinda yapmamiz gereken baska bir ayar varmidirveson surum olan qw.q

 171. Merhaba.1200se kullaniyorum.Guncel son surum yuklu fakat uyduda ses kesilmesi ve usb den film oynatinca ara ara takilmalar mevcut.Ankarada ulasabilecegim servisiniz varmidir.Garantisi mevcut.

  1. Merhaba Murat Bey, MNG Kargo ile ücretsiz bir şekilde ürünü teknik servisimize gönderebilirsiniz. Linkten detaylı bilgi alabilir ve 0850 622 77 20 çağrı merkezimize sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.